Help make Alexa smarter on Alexa Answers. Sign in with Amazon

Food

How much was milk in nineteen sixty?


In 1960 a gallon of milk cost just one dollar

{{ relativeTimeResolver(1579296525568) }}

LIVE
Points points 30
Rating

Similar Questions
Sign in to view all similar questions

Join Alexa Answers

Help make Alexa smarter and share your knowledge with the world

LEARN MORE