Help make Alexa smarter on Alexa Answers. Sign in with Amazon

Food

How much was a loaf of bread in nineteen thirty?


A loaf of bread cost 5 cents

{{ relativeTimeResolver(1573753987128) }}

LIVE
Points points 78
Rating 0

Similar Questions
Sign in to view all similar questions

Join Alexa Answers

Help make Alexa smarter and share your knowledge with the world

LEARN MORE