Help make Alexa smarter on Alexa Answers. Sign in with Amazon

Food

How much is a jackfruit?

1 Answer

The cost of Jackfruit is typically sold by the pound. Packaged & whole fruit. Whole fruit size ranges from 14 to 25 pounds costs very from $2.99 & more per pound.

{{ relativeTimeResolver(1669236892810) }}

LIVE
Points points 30
Rating

Similar Questions
Join Alexa Answers

Help make Alexa smarter and share your knowledge with the world

LEARN MORE

Join Alexa Answers

Help make Alexa smarter and share your knowledge with the world

LEARN MORE